Minden új infót, bejegyzést az Újdonságok között keress !!!

(Újdonságok lap, illetve itt a jobb oldali menüsorból is elérhető)

 

Üdvözlünk a weboldalunkon

A Word of Warcraft európai Saurfang szerverén játszó Demonhunters guild információit, illetve pár más, a játékkal vagy velünk összefüggő dolgot olvashattok itt.  Egyelőre az oldal elég új, és kevés időnk is van a fejlesztésére, de kitartás... Minden érdeklődőnek mondom: írjatok, üzenjetek a demonhunters2012@gmail.com email-ünkre ! Ugyanide írhattok, küldhettek csatolva hasznos infókat, leírásokat (insta, raid, aréna-taktikák, stb.) és mi teret adunk minden jó és hasznos dolognak !

 A guild egyébként magyarul beszélők guild-ja, és szívesen veszünk új társakat ! Elsősorban raid-elni szeretőket, 1-2 tankot, 2-3 healert és persze dps-eket is várunk. De tulajdonképpen each r welcome ! :)

Figyelmeztetés : Ez egy jó csapat !

Egymást szidó, elvadult hard-core játékosok, beképzelt kihaénnem emberek bármilyen profik legyenek is, de kíméljenek minket ! Ellenben szívesen veszünk tapasztalt és segítőkész, türelmes, illetve tapasztalatlan és segítségre szoruló, normális, kedves embereket ! Bármilyen szinten.

 

Címkék

A címkék listája üres.

Újdonságok

Klántörténet, a'la Maurelius

2014.01.02 19:17
   Első rész :-)   ...mert lesz több is... Valamikor 2009 január végén kaptam egy e-mailt, amiben 1 hetes Wow próbajátékot kínáltak, sztem ezt sokan ismerik. Abban az időben Silkroad-oztam szabadidőmben, ez is egy MMORPG, távolkeleti beütéssel, érdemes kipróbálni... :-) Szóval...

Guild-Time

2012.05.04 09:35
Sziasztok ! Az elmúlt hetekben mindenki nagyon eltűnt. Van ilyen, munkahely, család, suli, bármi. Én játszogattam néha - de arra jöttem rá, hogy így nem is jó. Én Veletek, én egy pici, de rendes-kedves közösségben szeretem már csak ezt a játékot. :) Egyszer jött egy meghívó egy esti közös...

worldofwarcraft.lap.hu

2012.04.13 15:23
Jelentem alássan, hogy némi ténykedésemnek köszönhetően a: World of Warcraft.lap.hu  weblapon, a "magyar klánok" menüpontban kb április eleje óta megtalálható weblapunk linkje !!!!!!! Hátha bevonzz egy-két olvasót :) ...

Aréna

2012.04.13 14:43
Háp-háp, nem is tudom minek írok, ha nincs aki olvassa ! Csak annyit akartam mondani, hogy büszke vagyok Bombára ! Guild-unk egyik meghatározó hölgytagja aréna csatározásainkban ugyanis olyat tett, amiről még nem is halottam, hogy lehet. Van neki ugye arena 2v2-ben egy elég béna párja....

Hasznos

2012.02.29 12:38
Sokan tudjuk, de talán nem mindenki... A fejlesztés egyik legjobb módja, ha megjegyzed azon insta- vagy raid társaknak a nevét, akik a Tiéddel azonos karakterrel, de valahogy mégis sokkal jobban szerepeltek, erősebb dps-sel, jobb heal-lel, stb. Ha ez meg van, akkor lépj át a netre ! Menj az...

Raid-team létrehozása

2012.02.27 20:10
Emberek csináljunk már egy team-et ! Ja persze kevesen vagyunk egyelőre sajnos... De a másik baj, hogy sok a dps, kevés a tank és a healer, legalábbis értékelhető 85-ös szintűeknél. Sebaj !!!! A javaslatom az, hogy nézzük meg, képesek vagyunk-e gyorsan összehozni egy raid-magot, akik nagyon...

Információ látogatók számára

2012.02.27 18:24
Ez az oldal egyrészt a guild tagjainak szolgál majd reményeink szerint információs forrásaként. Másrészt a szerveren játszó és guild-kereső magyar játékosoknak adhat betekintést játék- és kommunikációs stílusunkba - hátha szimpatikusok leszünk, és csatlakoznak hozzánk ! :))

A honlap üzembe lett helyezve

2012.02.27 18:23
Ma indítottuk el új webes prezentációnkat. Reményeink szerint sűrűn bővül tartalma. :)